Hakkımızda

Uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra Fonksiyonel Yaşam Yöneticiliği alanında eğitimler alarak çalışma hayatını bu yönde değiştiren kurucumuz Züleyha Hanım, 2 genç çocuk annesi olarak çocuklarına temiz içerikli kişisel bakım ürünleri üretmesi ile başladı hikayemiz. Önce çevresine yaptığı ürünlerden hediyeler göndermeye başladı. Temiz içerikli ürünlerin iyileştirici gücünü gördükçe, tüm insanların bu tür ürünlere ulaşmasını hedefleyerek çalışmalarına devam etti. Gün geçtikçe ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda ürün skalasını geliştirdi. Bu yolculukta en büyük hayali doğanın şifasını ve gücünü insan sağlığına ve güzelliğine katkıda bulunmak için kullanmaktı. Yaklaşık 3 yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda, yerli, zehirsiz üretim yapan butik üreticileri ziyaret ederek hammadde teminini bu yol ile sağlam temellere oturttu. Geldiğimiz noktada ürünlerin içerisindeki aromatik yağlar ve bitki suları dahi kendi tarlasında butik ve zehirsiz üretim yapan üreticilerden, farklı bölgelerden özel olarak getiriliyor.

Ürünleri geliştirme sürecinde Aydan Baktır ve Demet Ulutaş’la üretilen ürünleri So Saff ile markalaştırmaya karar verdi. Geldiğimiz noktada insan sağlığı en öncelikli hedefimiz olduğu için cilde ve doğaya dost ürünlerimizi sizlerle buluşturmaktan dolayı gururluyuz.

Değerlerimiz

  • İnsan cildine ve sağlığına dost içerikler üretmek
  • Yenilebilir malzemelerden üretim yapmak
  • Cam ve sağlıklı ambalaj kullanmak
  • Doğadan ilham alınacak yeni keşiflere kucak açmak
  • İnsan sağlığına yararlı ürünler üretmek

So Saff olarak büyük değerin dünya, çevre, doğa ve insan yaşamına saygı olduğunun bilincindeyiz.

Vizyonumuz

Her bireyin temiz, kimyasal katkı malzemesi içermeyen, insan sağlığına dost içeriklerle üretilen, doğaya saygılı ürünlere ihtiyacı vardır. So Saff doğal içerikleriyle doğaya ve insana saygılı ürünler üretmeyi hedefler. Doğadaki şifanın insanlara aktarılmasını amaçlar.

Misyonumuz

Cildimiz için kullanılacak ürünler, gıdalarda kullanılabilecek kadar saf ve katkısız olmalı diyerek yola çıktık. İnsan sağlığını ön planda tutarak formüle ettiğimiz ürünlerimizi, daha yaşanılabilir bir dünya ve sağlığınız için cam ambalajda sunuyoruz. Ürünlerimizi yenilebilir ve kimyasal katkı içermeyen, koruyucusuz doğal malzemelerden üretiyoruz.  Bu nedenle cilde sürüldüğünde kan dolaşımına toksit kimyasallar bırakmaz. Misyonumuzu, markamız var olduğu sürece koruyarak bu üretim felsefemizi gelecek nesillere taşımayı hedefliyoruz.